Potężny Budowa PC . Wszelkie zmiany Zalecane ?
#3

Isokolon   powiedział:   - pobranie   zestawu   32Gb   RAM   zamiast   2x16GB   zestawy   - jeden   1080   jest   minimalna za   4k .   To nie   osiągnie   stabilny   60 kl./s   na wszystkich   grach   chociaż.   Jeśli chcesz   obniżyć cenę   nieco   iść z   tańszy   1080.   Wszyscy   wykonują   takie same   ostatecznie .   -   Jeśli chcesz , aby przejść   do   opcji   SLI   pójdę z   PSU   750W .   Inaczej   jest w porządku .   Ogólnie dobry   build .   To smutne , że nie mają   1x32GB , ale   usunąłem   mój   drugi zestaw , ponieważ nie   wydaje się, że   jest to potrzebne.   Karta graficzna   została   zmieniona na   tańszy   1080 , jak również.   I zostały zaktualizowane   do   PSU   750W   jednak   Czytałem wiele   razy, że   dwóch kart   mogą także   zmniejszyć   wydajność w   wielu grach .   Również   ty mówisz , że   4K   nie jest tak naprawdę   warto?   może po prostu   zmienić   ustawienia grafiki   w menu   ekranu , gdy jest   lag , nie?   https://uk.pcpartpicker.com/list/4vhRgL
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)