Powolna Wifi na 1 komputerze przy użyciu tego samego adaptera Wifi na
#1

Cześć,   I zostały z wykorzystaniem 1Gbps Singtel z ich routerem AC1900 i konsekwentnie coraz więcej niż 150Mbps w speedtest z TP-Link Archer T4uh na moim głównym komputerze w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Jednak, kiedy tylko przetestowane wcześniej Speedtest.net, to wciąż daje mi maksymalną prędkością 50Mbps bez względu na to ile razy przetestować. Myślałem, że to ze względu na adapter WiFi lub routerem ale nadal udaje się uzyskać 150Mbps kiedy przetestować go na 2 z moich laptopów z tej samej karty wifi w tym samym miejscu.   Mój główny komputer nadal pokazuje pełne barów sygnału i prędkość o statusie WiFi 585mbps który jest podobny do tego, co miałem wcześniej, ale cały SpeedTest wciąż nie może iść wyżej 50Mbps. Próbowałem już do resetowania routera, należy ponownie zainstalować sterownik, należy zmienić gniazdo USB itp mam również zresetować komputer z systemem Windows 10 i nadal nie wykracza powyżej 50Mbps. Ktoś ma jakiś pomysł na to, co stało się z moim głównym komputerze?     ROZWIĄZANY: Te mające problemy z WiFi Adaptery prędkości + Windows 10, w końcu znalazłem poprawkę, że pracował dla mnie. Teraz moja T4UH wraca do 200Mbps ponownie.   Kroki: Przejdź do ustawień routera i zmienić WPA2 WPA + WPA2 jak niektóre Karty te nie obsługują WPA2 AES.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)