Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo
#1

Hi ćwierkania!   Postaram się zrobić to tak proste, jak to możliwe.   Budżet: $ 380 + - jeśli nie ma potrzeby wydawać tyle również dobre myślę, że jego sprawa pasuje tylko m-ATX ... Z tyłu tylko dostał 3 PCI-E obejmuje. Mniejsze mobos są także tańsze prawda?   Muszę tylko zalecenie dotyczące procesora (a zatem również zgodny mobo), który jest 64-bitowy włączona. Mój przyjaciel pracuje przestarzałej serii Core Duo CPU, które jest tylko 32-bitowy, co oznacza, że nie można nawet spotkać min. specyfikacje dla gier takich jak XCOM2.   Czy istnieją jakieś combo CPU / Mobo, że da mi najlepszą wartość dla mojego budżetu, a mam nadzieję, że mógł przyzwoity czas dotyczącą minimalnej zgodności? Czy kupując overclockable + CPU cooler być lepsze pod względem wartości, a nie tylko lepsze CPU?   Pozostałe specyfikacje dla jego komputera są tylko ogólnie poziom stuff wpis, 4GB RAM, NVIDIA GT640, itp itd Głównym pytaniem jest tylko to, co jest najlepszą wartością mogę z mojego budżetu, który będzie mógł być 64-bitowy i trwać while (bo nie sądzę, że wiele osób, które często uaktualnić CPU).   Wszelkie oferty online lub mogę po prostu pójść do SLS?   Wielkie dzięki!
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by bhushan - 07 Dec 2016, 11:26 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by oussa.samadi - 07 Dec 2016, 11:27 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by davide.arzenton - 07 Dec 2016, 11:28 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by zulzainami - 07 Dec 2016, 11:29 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by roger.eikrem - 07 Dec 2016, 11:30 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by gastonpineyro - 07 Dec 2016, 11:31 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by anieqsamsodien - 07 Dec 2016, 11:31 PM
RE: Potrzebujesz pomocy dla CPU + mobo - by hardsystem29650 - 07 Dec 2016, 11:32 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)