wywala GPU podczas grania chyba underclock GPU
#1

Używane mieć GTX580 jakiś czas temu, podczas gry / oglądania filmów GPU od czasu do czasu krachu z "Sterownik ekranu przestał odpowiadać" błąd. Masz złe do punktu, gdzie występują artefakty GPU i ostatecznie zmarł w całości.   Switched do używanych HD7770 i pobiegł OK przez kilka miesięcy później wystąpił ten sam błąd, gdzie gry będzie migać czarny ekran, a następnie błąd "Sterownik ekranu przestał odpowiadać" wyskoczy. Ja sobie z tego sprawę, gdy tylko przestał dzieje użyłem MSI dopalacza do underclock rdzeń i zegara pamięci o około 5%.   Każdy pomysł, co jest przyczyną tego problemu? Dla mnie brzmi to najprawdopodobniej albo zasilacza lub płyty głównej problem? Albo po prostu pecha, że dwie karty z rzędu plantowały dokładnie ten sam problem? Teraz chcę uaktualnić GPU, ale nie chcę, aby kontynuować, jeśli znając ten sam problem będzie się powtórzy. Wszystkie karty uruchamiane przy prędkości fabrycznej przed underclocking. Próbowaliśmy rzeczy, takich jak czystej reinstalacji sterowników, przełączanie kabla zasilania / porty połączeniowe GPU do zasilacza.   PSU: Corsair HX650W MB: Asus P8P67 PC zbliża się do 5-6yrs pory żadne inne kwestie inne niż to.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)