Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Cześć!   Jestem dość pojęcia o sieci i sprzętu , więc proszę mi wybaczyć , jeśli powiem coś złego.   Używam Singtel 200Mbps szerokopasmowego włókna , używam modemu tempo one dostarczone i korzystać z bezprzewodowego dostępu do mojego komputera .   Moje pytanie brzmi , ja dostaję dobrą prędkość połączenia 200Mbps może jestem ograniczony przez ograniczenia sprzętowe ?   (Nie mogę umieszczać obrazki z należnego Ookla SpeedTest do postcount więc będę po prostu wpisać moje wyniki )   Dla Mb / s , mam 6ms ping, 2.532 MB / s pobieranie i 4,059 Mb / s wysyłania . Dla Mbps , mam 7ms ping, 13.72 Mbps pobieranie i 16.91 Mbps wysyłanie.   Z tego co wiem , 200 megabitów na sekundę wynosi około 25 megabajtów na sekundę.   Również 13,72 Mbps jest dużo niższa niż 200Mbps . Czy to normalne? Wiem, że nigdy nie można uzyskać maksimum , ale jest to poziom różnicy ok?   Jest to na tyle dobrze, czy mogę uzyskać jeszcze lepszą szybkość ?   A myślałem, że prędkość pobierania jest zwykle szybciej niż prędkość wysyłania ? Każdy pomysł, dlaczego moje jest odwrotnie ?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)