Błąd na nową kartę graficzna ( R7-240 )
#1

Cześć,   Mogę zainstalować nowy Gigabyte R7-240 karta graficzna , a ja otrzymuję poniżej błąd przerwami . " Sterownik ekranu przestał odpowiadać, a odzyskał błąd " .   Próbowałem już kilka wersji sterownika , ale nie udało się rozwiązać powyższy błąd . Zrozum od googlowania ten błąd występuje, gdy Timeout Detection and Recovery ( TDR ) funkcja wykrywa karty graficznej (GPU ) nie odpowiada w pewnym okresie czasu   Jedno spostrzeżenie , GPU karty / Mem Zegar ponownie odczytywana jest na 300 / 300MHz , nawet gdy gram wielokrotnego 720p wideo VLC na moim odtwarzaczu . ( Zarówno według GPU - Z & CCC) Jedynie niektóre zadania jak działa Win Experience Index lub FurMark niż GPU / Mem max obecnie 760 / 760MHz ( moje ustawienie CCC) . Czy to normalne?   Mam tu na myśli pierwsze zaktualizować bios karty VGA, Każdy używany GIGABYTE VGA Utility powodzeniem wcześniej? Czas tylko mogę użyć takiego narzędzia (innych niż DOS ) , cegła narzędzie moja wizytówka.   Jeśli nie jest bezpieczne , niż ja spróbuje zwiększyć taktowanie TDR Regedit .     Dzięki
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)