potrzebujesz pomocy ponownego GFX
#1

Cześć chłopaki,   mój komputer został dziwnie ostatnio z moim sterowniki NVIDIA czasem przestać działać , powodując mój ekran migotanie itp, więc próbowałem zainstalować najnowsze sterowniki do niej , ale jestem w stanie to zrobić ( próbowałem przy użyciu zarówno zwyczaj czystą i wyrażać instalacji próbowaliśmy go w trybie awaryjnym , próbował kilka deinstalatory sterowników itp ale nic nie wydaje się działać) . Teraz , w oparciu o sterowniki domyślne Windows dla kart graficznych , to trochę śmieszne zielone linie na całym moim ekranie .   Kilka pytań: 1 ) jest moja karta gfx żyje? (Obecna karta to GTX 460 od Palit kupił kiedyś w 2011 wierzę) 2 ) jeżeli tak, to jakie karty powinien dostać biorąc pod uwagę , że moja mobo jest Asus P5K premia ? Mój budżet wynosi około 100-150 max na karcie, jak szukam dostać nowy komputer w ogóle szybko, ale chcesz zostawić stary komp dla moich rodziców w użyciu?   Dzięki!
Reply


Messages In This Thread
potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by sanjay.suryavansi - 09 Dec 2016, 12:02 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by prac.anad.pozycja - 09 Dec 2016, 12:02 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by basa414 - 09 Dec 2016, 12:03 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by mindirae0 - 09 Dec 2016, 12:05 AM
RE: potrzebujesz pomocy ponownego GFX - by nrezaeipl - 09 Dec 2016, 12:06 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)