Masz jakiś problem z moim Fibernet .
#8

SnakeLegend napisał: Obecnie w ramach planu z ViewQwest Raptor Bundle (300Mbps). Korzystanie z 20m długi CAT 5e i cat 6 Kabel do testów, a inny 2m długości cat 5e dla testu. Testowane na laptopa i komputera stacjonarnego. Pulpit nie testowane na 2m dawno nieosiągalny z salonu. Zastanawiałem się, czy ma do czynienia z kabla zbyt długo lub tak. Ponieważ mój laptop może osiągnąć 1Gbps bez przerwy na auto-nego, mój pulpit działa na auto-nego jest tylko 100Mbps. Pragną radzi. =) Witaj! Więc twój laptop jest w stanie osiągnąć prędkość subskrybowanego ale twój pulpit nie jest? Jeśli tak jest, to brzmi bardzo podobnie jak to może być problem z kablem lub na pulpicie (jeśli wszystkie inne czynniki są takie same). Czy próbowałeś badań na laptopie z 20m długi kabel? Jeśli ar w stanie osiągnąć prędkość, to prawdopodobnie wina kabla. Jeśli jesteś w stanie osiągnąć prędkość chociaż, to wiesz, że jest to problem z pulpitu. Mam nadzieję, że to pomoże! Przechowywać testy i daj nam znać, co można znaleźć, jeśli wciąż masz problemy, nie wahaj się ponownie skontaktować NOC i niech wiedzą, że potrzebują więcej pomocy
Reply


Messages In This Thread
Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by williambswygart - 28 Nov 2016, 11:27 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by fluzzarn - 28 Nov 2016, 11:28 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by asdfwerj42 - 28 Nov 2016, 11:29 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by hdiiulio21 - 28 Nov 2016, 11:30 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by rfierrom - 28 Nov 2016, 11:31 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by williambswygart - 28 Nov 2016, 11:32 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by neasterl - 28 Nov 2016, 11:33 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by qazster2005 - 28 Nov 2016, 11:34 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)