Monitorowanie robi wykrywa wejście procesora
#14

devillix napisał: Xtractor, próbowałem przełączanie pomiędzy zintegrowanym GPU i GTX460. Okazuje się, że ekran można włączyć (normalnie funkcjonować) częściej, gdy im przy moim zintegrowany GPU (80% wskaźnik sukcesu) vs 10% wskaźnik sukcesu dla GTX460. Allanlee82, niestety mam tylko kabel VGA. ale mogę być podłączony kabel do mojego GTX460. Ma tylko wejście na 2x DVI-D (czy jestem w błędzie?). czy jest to rzeczywiście możliwe do podłączenia do portu VGA na płycie głównej, ale nadal aktywować GTX460? Po raz udaje mi się swtich na moim komputerze podczas korzystania z GTX460, przeprowadzono test warunków skrajnych przy użyciu Furmark wyniki wydaje się wskazywać, że działa normalnie. utrzymywane 76C dla 8mins obciążenia GPU: 99% mężczyźni obciążenie: 15% Wentylator: 67% Ja jednak używany do utrzymywania się następujący komunikat w przeszłości. Sterownik ekranu NVIDIA trybu jądra systemu Windows, wersja 337,88 przestał odpowiadać i udało się odzyskać. I zmęczona swtiching źródło sygnału pomiędzy DVI-D i Auto Select. Ale nie ma zbyt wiele wpływu na wyniki dużo. następnie u wie, gdzie problem pochodzą z już Sterownik ekranu NVIDIA trybu jądra systemu Windows, wersja 337,88 przestał odpowiadać coz u nie usunąć istniejący sterownik GTX460 natomiast u testują na zintegrowanej karcie
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)