GT620 2GB DDR3 vs Radeon 1GB GDDR5 R7 250
#10

limerence napisał: Ach ... Widziałem film z (youtube.com/watch?v=Nu0naJxXsEU~~pobj) to był zaniepokojony wysokości, trzeba iść i zmierzyć dokładnie miejsce w przypadku, gdy dotrę do domu haha. Również próbowałem patrząc na SLS broszur nie wydaje się mieć leh, może trzeba zejść osobiście zbadać. Widziałem (amazon.com/gp/product/B00J06F4HE~~HEAD=dobj~~number=plural) opinii o R7 250 tu więc rozważa. Chciałbym wiedzieć, czy jest różnica między moim starym (GT620) i te karty są warte aktualizacji, ponieważ są one o 100 $ -ish. Nie mam zamiaru zmieniać obudowy ani MB! Również dzięki za sugestie! Nie można dodawać linki .. LOL to są główne opcje w SLS, wszystkie z nich są niskie wersje profilu normalnego GPU, więc będą pasować w twoim przypadku, ale przejdź do aktualizacji PSU również nie sądzę, będzie ona zasilać je zbyt długo. ZOTAC gt 740 ($ 134) -cashtronic, tradepac szafir R7 250 ($ 169) -bizgram ZOTAC GTX 750 ($ 188) -tradepac edit: ZOTAC GTX 750 i GT 740 ma podwójne gniazdo, więc nie zmieści się w twoim przypadku chyba go zmienić
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)