Z prośbą o pomoc do gier rig piekła po uaktualnieniu do wygrania 10.
#9

mozaat napisał: Thx za radę. Kim jest Asus mb maxi 4 era. Widzę na plecach mojej platformie guzika zielona CMOS. Klikam naciskaj na nią wiele razy, ale nadal pojawia się błąd wentylatora naciśnij klawisz F1. Więc po naciśnięciu klawisza F1 to przynosi mi jeszcze raz wrócić do BIOS. Używam zewnętrznego napędu DVD, więc trzeba podłączyć 2 Gniazdo USB do zasilania. W każdym razie w BIOS jest opcja ezymode. Po przejściu do łatwego więcej, można zobaczyć opcję dla mnie do klikania (F8) do uruchamiania wyboru. Następnie tę wiadomość wyjdzie rozruch z dysku CD lub DVD, ale kiedy to zrobić, pojawiają się kolejne wiad błędzie, że idzie Kliknij, aby wyświetlić, czy wszystkie pliki instalacyjne są dostępne kod błędu 0x8007045D .. Instalacja Proir jako dysk C nie wystarczająco dużo miejsca, więc zdecydować się na opcję formatu. Więc 1-szy po formacie jest ok ... Wówczas instalacja zostanie zatrzymany jak 46% .... Cos 2 godziny później, kiedy sprawdzić ... Nadal 46%. Postara metodę USB obok wtedy. Bo teraz moje amatorskie gier dysk C w zasadzie jest pusty no OS wykryte, ale i zachować popping błędzie wiad CPU Fan i nie można próbować rozruchu z dysku pokojowej Cd chociaż miałem ustawić kolejność startową dla zewnętrznego napędu DVD. 😱 Błąd wentylatora może być Twoja wentylatora procesora. Może sprawdzić, czy działać? jak dla dysku OS, czy u mieć inny system, aby go oczyścić ponownie i spróbuj zainstalować go ponownie?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)