Starhub Fiber przeniesienie kosztów drogie !!!
#2

newaisa napisał: Drodzy zebrani, Będę musiał swoją opinię na ten temat. Jestem wynajem pokoju tutaj i posiadające własne subskrypcji włókien. Jednak właściciel sprzedaje poza hdb i jestem zmuszony do przeprowadzki. Po zawołaniu Starhub powiedziano mi łączne opłaty relokacji jest Przeniesienie Opłata: 107 Instalacja: 53,50 Aktywacja: 32.10 Razem: 192,60 $ Dom posiada już istniejący port światłowodowy i wątpię, czy potrzebują technikiem przyjść do wszelkich prac? Dla każdego, mającego żadnego doświadczenia, będę potrzebował swoją opinię. Mając bulić wysokie koszty szukać nowego pokoju w bardzo krótkim czasie jest już podkreślając mi wystarczy. Staram się znaleźć sposób, aby uniknąć takich śmieszne opłaty. Każdy sposób zadać Starhub odstąpić od tej opłaty? Rezygnacja nie jest możliwe, ponieważ sprawdziłem i powiedziano mi, że mój wcześniejsze rozwiązanie jest 400SGD +. Dzięki. Proszę doradź. Dziękuję Ci. Będą oni musieli aktywować jedną z portu na OTP i zainstalowania ONT podobnie jak to, co zrobili w danej lokalizacji wcześniej. Koszt pracy jest tak drogie w sg więc ta cena jest rozsądna. Nie zapominaj, że SG jest jednym z pierwszych krajów świata na świecie. Prosty obiad dla 4-6 os w małej restauracji już kosztować około tej ceny. Można spróbować poprosić ich, aby zrezygnować z pobierania opłaty. Opłata może być instalacja może zostać uchylony.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)