Starhub Fiber przeniesienie kosztów drogie !!!
#6

Aktualizacja napisał: Czego ci umowy wynajmu mówi? Jak długi jest okres umowy najmu? Jeśli jesteś zmuszony przeprowadzić w granicach okresu umownego, a właściciel jest zerwanie umowy, to należy żądać aktualnego właściciela za to zapłacić. Ponadto, w zależności od umowy najmu, może żądać odszkodowania od właściciela za złamanie umowy najmu. Sprawdź warunki umowie najmu. Jeszcze lepiej, skontaktuj się z prawnikiem czynnika, który pracował z wami. Dzięki za poradę, ale umowa wygasła. W ten sposób nic nie mogłem zrobić Henry Ng napisał: Będą oni musieli aktywować jedną z portu na OTP i zainstalowania ONT podobnie jak to, co zrobili w danej lokalizacji wcześniej. Koszt pracy jest tak drogie w sg więc ta cena jest rozsądna. Nie zapominaj, że SG jest jednym z pierwszych krajów świata na świecie. Prosty obiad dla 4-6 os w małej restauracji już kosztować około tej ceny. Można spróbować poprosić ich, aby zrezygnować z pobierania opłaty. Opłata może być instalacja może zostać uchylony. Hi Henry, nie jestem zaznajomiony z procesem więc po prostu do wyjaśnienia, to znaczy będą musieli przyjść do mnie do "aktywacji" port? Instalacja mądry wierzę po prostu podłączyć do TP zrobi dobrze? Niestety, jeśli się mylę bo myślałem, że aktywacja portu można zrobić zdalnie. Proszę doradź.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)