Przepustowość sieci Internet & Clinic
#3

ChrisTang napisał: Czy mogę wiedzieć, które jeden byłby wy polecacie? Będzie coraz albo jeden na wystawie IT. Może doradzić? Dzięki Myślę, że zależy od Twoich potrzeb. Asus AC5300 jest bogate w funkcje, ale może warto pomyśleć o tym, czy te funkcje są co trzeba. Nie zapomnij płacisz wyższą cenę w zależności od ich okazywać ulotki ... Myślę, że to $ 449 z parą bilety do kina. Ale jest bogato, powinna ona być warta, aby ją, jeśli będzie wykorzystanie wszystkich funkcji. D-Link AC5300 właśnie wylądował w Singapurze, nie ma jeszcze żadnej opinii ale widocznie dostał Wybór Redaktora z Hong Kongu PCM. Pokazuje on na $ 399 ... więc cenowo mi cos D-Link jest bardziej atrakcyjna. Czerwona perspektywa wygląda lepiej. Oba są góra 2 marki w Singapurze, można zaufać, na pewno. Naprawdę szczęśliwy, że obie marki robią lepszych produktów dla konsumentów. Czy naprawdę potrzebujemy takiego routera high-end? W każdym razie funkcja MU-MIMO mogą być testowane tylko wtedy, gdy masz klientów MU-MIMO la ... ale ta funkcja jest przyszłościowe. Mój dom działa na 1Gbps, ale tylko mój syn gra w gry online, więc ja po prostu zejść do sprawdzenia zarówno out a także ich modele AC3100 / AC3150.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)