Potrzebujesz porady na temat budowy nowego komputera!
#5

singupingu napisał: Chłodnica procesora jest przesadą. Zmień na Cryorig M9i. Tańsze i działające równie cicho, jak to jest zablokowany procesor cpu. Podejrzewam, że chłodzenie zapasów wystarczy, jeśli możesz wytrzymać z hałasem. Ram jest przesadą. Zwykła korsarska zemsta lpx 2400mhz najlepiej pasuje do mobo serii b250 / h270, ponieważ Twoja płyta główna nie może przetaktować barana dalej niż ta prędkość. Vengeance LED ma albo 3000mhz, albo 3200mhz, podczas gdy ładnie wygląda, nie ma żadnych korzyści w kompilacji. Jeśli chcesz rozdać pieniądze za kolor, G.Skill Trident Z RGB ma do tego wariant 2400 Mhz. WD niebieski 1tb 72 USD jest tańszy, ale działa tak samo. Awaria zasilacza. EVGA B450 wystarcza nawet do zasilania GTX 1070. Jeśli chcesz mieć przestrzeń na ulepszenia, EVGA GD 550W 80+ Gold jest chyba lepszą alternatywą. Zaoszczędzone pieniądze można umieścić w lepszej obudowie typu Fractal Design Define Mini C lub Corsair Spec M2. Są łatwiejsze do zbudowania i zarządzania kablami. Tecware F3 nie jest przyjazny w obsłudze, szczególnie w zakresie zarządzania kablami, chociaż jest to najlepszy stosunek jakości do ceny, jaki można znaleźć. Dzięki za wskazanie tych! Naprawdę bardzo doceniane. Pamięć RAM, którą sprawdziłem na stronie internetowej SLS, wynosiła 2666MHz, i dlatego tak to wyglądałem, ponieważ opierałem ją na schemacie kolorów, próbując utrzymać ceny na niskim poziomie. Tak, całkowicie zapomniałem o ponad 80 złotych tagach z PSU. Poszedł z WD Black, jak już wcześniej powiedziałem, schemat kolorów, ale prawdopodobnie nie będzie widać wiele, ponieważ będziemy wyrzucać go w zatoce, tak czy inaczej, lol. Mój błąd! Wciąż newbie do budowania komputerów, więc twoje rady z tymi wszystkimi są bardzo cenne! ZenMasterista napisał: Wow, nie spodziewałem się tak kompleksowej porady - wielkie dzięki! Pójdę i przejrzę listę zalecanych składników. Kolejne szybkie pytanie - gdzie jest zalecane miejsce (-a) do uzyskania tych części? Rozumiem, że sklepy internetowe (np. Lazada, Amazon) mogą być tańsze, ale gwarancja może stanowić problem w porównaniu z lokalną gwarancją ze sklepu w Singapurze - jaka zwykle jest opcja preferowana? Dziękuję raz jeszcze! Na pewno dostanę części z lokalnego sklepu, takiego jak Sim Lim Square, aby zaoszczędzić kłopotów związanych z wysyłką, w tym opłat. Ale oczywiście trzeba robić zakupy ostrożnie, robić badania lub iść z przyjacielem, który ma doświadczenie z SLS, więc nie zostaniesz oszukany.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)