[Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw
#9

Przez kilka ostatnich dni w Starhub's Fibre miałem ten sam problem z przerywanym połączeniem, do którego ostatnio zostałem uaktualniony. Naprawdę nigdy nie miałem problemu, kiedy byłem na kablu. Najbardziej zastanawiające jest to, że nie można uzyskać pomocy serwisowej (telefon, facebook, twitter). Czy oni rozpoczęli rekolekcje w całej firmie lub coś w tym tygodniu? To przerażające, jak wiele osób na stronie FB zdaje się mieć podobne problemy i absolutnie nie ma o tym pojęcia. Nigdy nie sądziłem, że są tacy źli. EDIT: Właściwie, w końcu udało mi się przejść i został rozwiązany. Technik powiedział, że to problem z adresem IP spowodowany długim wyłączeniem routera, kiedy wyjechałem na wakacje. Dla tych, którzy podejrzewają, że to jest problem (co może się pojawić, nawet jeśli router jest zawsze włączony) - wyłącz router i modem i poczekaj 2 minuty. Włącz TYLKO modem i odczekaj 2 minuty. Następnie włącz router i sprawdź, czy twoje połączenie się poprawia. Jeśli to się nie powiedzie, zadzwoń pod numer 1633 i przejdź do działu technicznego i wyjaśnij swój problem.
Reply


Messages In This Thread
[Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by brianbelfor - 19 Apr 2018, 05:08 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by mmoncayo1 - 19 Apr 2018, 05:09 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by buford39 - 19 Apr 2018, 05:11 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by danielpsyc - 19 Apr 2018, 05:12 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by pedro.trinidad - 19 Apr 2018, 05:15 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by hdiiulio21 - 19 Apr 2018, 05:16 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by spikeball17 - 19 Apr 2018, 05:17 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by enyomk109 - 19 Apr 2018, 05:19 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by swapnachepoori - 19 Apr 2018, 05:22 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by panyadede - 19 Apr 2018, 05:24 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by rhcarrj - 19 Apr 2018, 05:25 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by solotrenes - 19 Apr 2018, 05:27 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by knotlikeyou - 19 Apr 2018, 05:29 PM
RE: [Oficjalna] Użytkownicy sieci Starhub mają problemy takie jak brak internetu, przeryw - by smblackey - 19 Apr 2018, 05:31 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)