[rekomendacje] Gdzie naprawić monitor?
#8

kojak137 napisał: Tak, panel wydaje się być w porządku, nie ma martwych pikseli itp. Próbowałem z diff comp, diff input i cable. Brak sygnału to to, co monitor zwykle uruchamia, gdy nic się nie łączy, pętla z różnymi kolorami i wzorcami testowymi. Jest przyzwoity ekran inaczej, więc chcę spróbować go naprawić. Przynajmniej mogę zrzucić na to kilkaset, było to 1000 $ nowe cztery lata temu. Czy ktokolwiek z was ma pojęcie, ile może zastąpić płyta główna? Spróbuj zawęzić problem, aby ustalić, jaki jest rzeczywisty problem. 1) Włącz zasilanie monitora kablem sygnałowym podłączonym do komputera przed włączeniem systemu 2) Włącz komputer 3) Odłącz kabel sygnałowy po stronie ekranu LCD, a nie od karty graficznej. 4) Jeśli zobaczysz pływający prostokąt z kablem Check Signal (Digital) z 3 czerwonymi zielonymi i niebieskimi kwadratami bez zniekształceń lub brakującego słowa, ekran LCD prawdopodobnie nie będzie wadliwy. Jeśli 4) jest prawdziwe, spróbuj użyć kabla VGA D15. Monitory Samsunga mają problem z obwodami cyfrowymi, widziałem nie mniej niż 10 jednostek z tym samym problemem. Chociaż rozdzielczość VGA D15 nie może obsłużyć natywnej rozdzielczości monitora, robi to, aby zawęzić problem. Naprawiłem S23B350 z tym samym problemem 2 lata temu, monitor nadal używa w moim biurze.
Reply


Messages In This Thread
[rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by williambswygart - 13 Jul 2018, 12:40 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by firepixiespirit - 13 Jul 2018, 12:40 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by sduckham - 13 Jul 2018, 12:41 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by contactcrocker - 13 Jul 2018, 12:41 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by arfai - 13 Jul 2018, 12:42 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by nagsiscool - 13 Jul 2018, 12:42 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by klmandra965 - 13 Jul 2018, 12:43 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by celinefolliet - 13 Jul 2018, 12:44 PM
RE: [rekomendacje] Gdzie naprawić monitor? - by fallow - 13 Jul 2018, 12:44 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)