[Oficjalne] Wszystkie promocje i oferty SSD! (Ściśle nie ma linku polecającego)
#4

wackykid napisał: (przesyła to dalej) nie wiem, ile ppl może znaleźć tę ofertę ... moje drugie konto Amazon nie mogło tego zobaczyć ... ale moje główne konto dostało to ... bardzo kuszące ley ... w każdym razie to kosztuje 102,99 USD ... a oceny i recenzje wyglądają dobrze ... Amazon.com: Mushkin Chronos 120 GB SATA 6,0 Gb-s 2,5-calowy dysk SSD (MKNSSDCR120GB): Elektronika jeśli zalogowałeś się na konto ur i widzisz przycisk po prawej stronie z napisem „Gold Box Deal” ... możesz kliknąć na to, aby zobaczyć transakcję za 97,85 USD ... jialat ... im więcej czytam o mushkin ... tym bardziej kusi mnie kupienie .... wydaje się, że to dobra marka ...! Przegląd dysku SSD Mushkin Chronos Deluxe 120 GB :: TweakTown Edition USA Przegląd Mushkin Chronos Deluxe 120 GB SSD pozdrowienia, zwariowany lol. Widzę tylko 102 tys Amazon.com: Mushkin Chronos 120 GB SATA 6,0 Gb-s 2,5-calowy dysk SSD (MKNSSDCR120GB): Elektronika jeśli cena jest odpowiednia dla Ciebie, po prostu graj! może sprawdzić, jak również wygląda gwarancja.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)