Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#8

Dmon1Unlimited napisał: Zaktualizowałem odpowiednio 868 i 850 do 1,09 i 2,10 (jeśli ma to znaczenie, dla 850, podczas aktualizacji, okno mówi, że wersja była „2.10undefined” przed eefreshing) Przetestowałem router 850main (przewodowy i bezprzewodowy) -Wired był w porządku -bezprzewodowo myślę, że było w porządku (dla prędkości 2.4GHz było 80Mbps, podczas gdy dla 5GHz prędkość wynosiła 25Mbps) - pomimo połączenia internetowego 1Gbps powiedziano mi, że router wifi 850L obsługuje tylko transfer WiFi do 300Mbps. (Więc dla bamd 5 GHz myślę, że prędkość jest normalna, podczas gdy dla pasma 2,4 GHz, myślę, że gdzieś wystąpiły zakłócenia) - 868L (drugi router - dla AP) zrobiłem również, jak powiedziałeś, zrestartowany / podłączony z portu LAN pierwszego routera do portu WAN drugiego routera Nie jestem pewien co do kolejnych kroków? Myślałem, że punkty dostępu nigdy nie będą używać portu WAN? Mam adres IP drugiego routera. Więc zachowaj moderator routera bezprzewodowego Zachowaj opcję serwera DHCP poniżej lub zmień na statyczny IP? Czy ponownie zastosuję oryginalne podejście (strona 16/173 poniżej) ftp: //ftp2.dlink. com / PRODUKTY / DIR-868L / REVA / DIR-868L_MANUAL_1.00_EN.PDF 850 jest nieco ograniczony i nie jest dobrym routerem. Dla pasma 5GHz jest dobre dla krótkiego i bezpośredniego Wi-Fi. Pasmo 2,4 GHz najlepiej w przeszkodach, na długich dystansach itp. Mój układ w połączeniu za pośrednictwem kabla LAN; TP - ONT - Router - punkt danych - Router 2. Połączenie z portem WAN routera-2 działa bez zarzutu. W oparciu o most jest router bezprzewodowy. Nie używam jako przedłużacza. Drugi router IP ma dostęp do 2 ustawień routera przez port LAN. Brak dhcp i statycznego adresu IP oraz innych ustawień obok identyfikatora SSID.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)