Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#12

eric3743 napisał: Połączenie za pomocą kabla LAN. Główny router - punkt danych (jeśli jest) - 2. port WAN routera --- Port LAN - port komputera. Wejście przeglądarki 192.168.100.1 Ponieważ może to być drugi router IP, jak określono w głównym statusie routera. Wszystkie ustawienia pozostają domyślne, brak zmian po przywróceniu ustawień fabrycznych. Domyślnym ustawieniem w trybie mostka jest router bezprzewodowy. Cofnąłem wszystkie zmiany, ale nadal mam ten sam problem. Mogę połączyć się z obydwoma routerami, ale nie ma połączenia z Internetem Tak, moje fizyczne połączenie to: Ethernet od modemu do routera 1 WAN Ethernet od routera 1 LAN do routera 2 WAN Ethernet od routera 2 LAN do laptopa (Jeśli ma to znaczenie dla laptopów, karta WiFi to Intel Dual Band Wireless AC 7260) Diagnostyka systemu Windows nadal mówi, że okna nie mogą komunikować się z urządzeniem lub zasobem (podstawowym serwerem DNS) Próbowałem nawet zresetować router2 do ustawień fabrycznych (przytrzymaj reset przez> 10 sekund), ale nadal nie ma Internetu (tym razem okna nie mogą zidentyfikować problemu) Czy ten problem może być związany z poniższym wątkiem? forums.hardwarezone. com.sg/internet-bandwidth-networking-clinic-4/configuring-d-link-dir868l-ap-mode-5573841.html
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)