Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#14

ah_cleo napisał: mógłbym tego przegapić, czy zmieniłeś drugi router na punkt dostępu i ustawiłeś automatyczne pobieranie dhcp? Myślę, że zarówno w trybie routera, ip pewnie bałagan i konflikt. Użyłem więc ustawień domyślnych i nie mogłem uzyskać połączenia internetowego W Centrum sieci i udostępniania systemu Windows wyświetlałoby się także dwie sieci LAN Ustawiłem teraz tylko tryb punktu dostępowego (inne ustawienia są takie same jak ustawienia fabryczne). Zmienił IP na 192.168.0.50. Nadal mam problemy z połączeniem internetowym, ale teraz widzę tylko jedną aktywną sieć w Centrum sieci i udostępniania systemu Windows Chociaż mówi, że IP jest ustawione na 192.168.0.50, nie mogę uzyskać do niego dostępu. Na routerze 1 mówi się, że IP to 192.168.0.103, do którego mogę uzyskać dostęp Wydaje mi się, że to jakiś postęp? Czy uważasz, że może to być podobne do tego wątku poniżej? Wygląda na to, że osoba ma ten sam router i rozwiązała swój problem forums.hardwarezone. com.sg/internet-bandwidth-networking-clinic-4/configuring-d-link-dir868l-ap-mode-5573841.html
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)