Czy powinienem dostać dysk SSD Samsung 970 EVO Plus od newegg?
#6

Po pierwsze, musisz znać cenę, za którą jesteś gotów zapłacić. Ostatnio obserwowałem 2 TB 970 Evo. Nie Plus, ponieważ nie był jeszcze dostępny, ale cena była zbyt bliska promocji, jaką mieli wtedy. Było już 775 $ + z GST i najwolniejszą wysyłką na Newegg, którą możesz teraz zobaczyć. Ale Samsung Singapore miał wtedy promocję. Za 850 USD otrzymuję nie tylko kolorową drukarkę z tonerem, ale także gwarancję. Więc dlaczego nie. Kupiłem jedną przez Lazadę. Z mojego doświadczenia wynika, że posiadam teraz dwa dyski SSD NVMe w moim systemie wraz ze zwykłymi dyskami SSD, tak, mój system może wykorzystywać więcej niż zwykłe dyski SSD Samsung, zwłaszcza w przypadku niektórych multipleksów i transferów związanych z wideo. Nie muszę już równoważyć moich dysków SSD, jak wcześniej, gdy poświęciłem 1 dysk na pobieranie gier Steam, a drugi na pobieranie filmów z serwisu Youtube, aby ułatwić mi oglądanie w dogodnym dla mnie momencie i po 1 godzinie. Było tak, aby oba napędy nie były wąskie gardła. Dzięki mojemu obecnemu napędowi NVMe do przechowywania, a nie tylko dla systemu operacyjnego, wzrost prędkości jest zbyt duży. Wreszcie nawet prędkość Internetu 1 Gb / s nie może nawet zwiększyć prędkości SSD. Jest po prostu zbyt szybki na cokolwiek. Nawet podczas multipleksowania moje oprogramowanie wydaje się być wąskim gardłem, ponieważ ograniczam się do normalnych dysków SSD, ale nigdy nie mogę zmaksymalizować NVMe. Tak więc musisz naprawdę robić wiele innych rzeczy na swoim komputerze, próbując ograniczyć napędy NVMe. Ale, jak widać, nie tylko pobieram dane, które przy 976Mb to zaledwie 122MB dla SSD, a oprogramowanie remuxing plików, osiągnęło tylko 200 + MB. Pliki Muxing przy użyciu innego oprogramowania dostarczyły mi około 700 + MB do 1.1GB i nie osiągnęły maksimum, gdy jednocześnie odczytują i zapisują na tym samym napędzie NVMe. Będziesz więc w porządku nawet z poprzednim napędem NVMe. Ale jeśli możesz sobie pozwolić na wersję Plus, hej! Dlaczego nie mam racji? Zrób to. Na pewno nie żałuję. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)