czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana
#2

F3Rm1nat0r napisał: Cześć wszystkim, mam nadzieję, że możesz mi pomóc, ponieważ nie mam pojęcia o takich rzeczach. Właśnie zrobiłem test prędkości (sobota 12:10 2 listopada) dwie pierwsze korzystają z testu szybkości Starhubs, a 1 z nich to speedtest.net Używam światłowodu starhub 100 Mbps i D-Link AC1750 w połączeniu ze starzeniem się linksys wusb54G (wiem, że należy do muzeum) Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz czy zobaczę poprawę, jeśli przejdę do jednego z nich ASUS N53 Sieciowe broszury ASUS z CEE Singapore na Tech Show Portal - HardwareZone.com.sg DWA182 http://resources.vr-zone.net/uploads...013/dlink1.jpg Skłaniam się ku DWA 182, ponieważ jest tańszy i jest usb3. który jest bardziej wytrzymały? obecnie, kiedy pobieram z rapidgatora i rzeczy, które mam maksimum mbp3 to 2.4 MBPS (megabajty, a nie bity), jeśli kupię te nowe adaptery, o ile więcej można przyspieszyć pobierania (na podstawie doświadczeń tutaj)? jeśli tylko osiągnie poziom 3MBPBS, będę kontynuował korzystanie z moich linków linkus5454 aż do śmierci Wierzyłem, że używasz pulpitu z pendrive'em USB Wi-Fi, który jest ograniczony do 54G. Tak więc maksymalna prędkość wyniku Speedtest, który otrzymasz, wynosi 30 Mb / s, po pomniejszeniu o koszty ogólne. Nawet 30 Mb / s prawdopodobnie wymaga linii widzenia, kilka metrów od routera i dalszych zakłóceń kena i utraty sygnału, które zmniejszają prędkość do tego momentu. Wniosek: Musisz zdobyć lepszy kij lub po prostu skorzystać z połączenia przewodowego LAN w celu zwiększenia / wykorzystania tego, co oferuje Starhub, pod warunkiem, że D-Link AC1750 ma do zaoferowania. W IT ma powiedzenie, że zespół jest tak silny jak najsłabsze ogniwo. Słyszałem, że w wojsku boh? Na razie lepiej jest mieć lepsze, takie jak 2, które wymieniłeś? Co jest lepsze? IDK. Ale wiem tylko, że marki Asus na routerach są najwyższej klasy dla masowych konsumentów. Więc naturalnie wolę Asus bah ....
Reply


Messages In This Thread
czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sanjay.suryavansi - 29 May 2019, 12:46 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by hninhninoo321 - 29 May 2019, 12:49 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by leylacafferata - 29 May 2019, 12:52 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sudipc2008 - 29 May 2019, 12:55 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sweetmsava - 29 May 2019, 12:58 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by pedrocastle13 - 29 May 2019, 01:01 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sdean75 - 29 May 2019, 01:04 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by pedrocastle13 - 29 May 2019, 01:07 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by jonnob73 - 29 May 2019, 01:11 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by beachesndeserts - 29 May 2019, 01:15 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by osdrillsforskills - 29 May 2019, 01:18 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by jeremyalittle - 29 May 2019, 01:21 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by salls317 - 29 May 2019, 01:24 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sdean75 - 29 May 2019, 01:25 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by dmcuong.arena - 29 May 2019, 01:28 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)