Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe
#4

Zaprojektowałem szafę z panelami krosowymi na kółkach samonastawnych, aby była „przenośna”, wszystkie kable, łącznie z kablami sieciowymi, są „usuwalne”, ponieważ obszar wzdłuż ściany jest również obszarem „przechowywania”, a ja nie chciałbym chcę, żeby szafka była na drodze, kiedy muszę. Żałuję tylko, że powinienem zostawić szafkę bez pomalowania, moje umiejętności malarskie są naprawdę Obecnie w szafie z panelami krosowniczymi znajduje się Starhub ONT, router Dlink DIR-868L, 8-portowy przełącznik gigabitowy TP-link oraz mój „zmodyfikowany” 14-calowy panel z 16 portami. 3 porty są przeznaczone do użycia w RJ11, podczas gdy pozostałe są do użytku RJ45. Instalacja kabli jest prawie zakończona, teraz tylko czekam na kilka warstw farby. Spróbuje uruchomić niektóre testy prędkości sieci przy użyciu oprogramowania „Test prędkości Lan” jeszcze w tym tygodniu. Jedna rzecz, której chciałbym zasięgnąć u niektórych brosów, zauważyłem, że podczas uruchamiania testów prędkości sieci, różnych komputerów jako „serwera” i „klienta” otrzymam różne wyniki, nawet z tego samego punktu sieciowego i przy użyciu ten sam kabel połączeniowy (wszystkie komputery pracują na gigabitowej sieci LAN). Wydaje się, że najlepsze wyniki przyniosły moje NAS działające jako „klient”, który jest po prostu „skromnym” Celeronem i kilkoma zielonymi twardymi dsikami o pojemności 2 TB, które działają pod kontrolą systemu operacyjnego Linux
Reply


Messages In This Thread
Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by basa414 - 15 Jun 2019, 06:20 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by anumolrafaanumol - 15 Jun 2019, 06:23 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by mmonnen - 15 Jun 2019, 06:27 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by ckwnicee - 15 Jun 2019, 06:30 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by zukodamian - 15 Jun 2019, 06:33 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by cayleena - 15 Jun 2019, 06:37 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by benitacandradewi - 15 Jun 2019, 06:39 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by nitinpaisa1 - 15 Jun 2019, 06:42 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by stacey.a.lee - 15 Jun 2019, 06:45 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by aldebaranspica06 - 15 Jun 2019, 06:48 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by jeremypeel - 15 Jun 2019, 06:51 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by sreejithanagha - 15 Jun 2019, 06:54 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by lizkollat - 15 Jun 2019, 06:57 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by sodeden.3 - 15 Jun 2019, 07:00 AM
RE: Moje nowe okablowanie sieciowe, wykorzystujące głównie płaskie kable sieciowe - by lovewilliam - 15 Jun 2019, 07:03 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)