Porady dotyczące zakupu płyty głównej z SLS
#13

Kupiłem moje poprzednie mobo z PCT, tak, pozwalają na sprawdzenie, IIRC, będą bardziej niż szczęśliwi, że pozwolą ci sprawdzić. Jeśli się nie mylę, większość sklepów na to pozwoli, ale SOP musisz najpierw zapłacić. Na przykład. W przeciwnym razie jokery będą molestować mobo, a nie kupować Kupiłem ostatnio mobo od vpro, to samo. Otworzyli mi możliwość sprawdzenia, kiedy podpisałem umowę, aby oficjalnie ją odebrać (kupiłem online, poszedłem zbierać). Zacytować: Można poprosić o nowe pudełko podczas inspekcji, jeśli opakowanie płyty głównej wygląda inaczej niż wideo w pudełku? Ten nie do końca rozumiem. Czy odpakowują wideo przez sklep? Dopóki specyfikacje / model / numer wersji są poprawne, opakowanie może być różnicą regionalną? W każdym razie jesteś klientem, możesz poprosić, a oni mogą zobowiązać się, jeśli mają to, o co prosisz i był to powolny dzień sprzedaży i chcą dokonać sprzedaży. Ale pamiętaj, że jest to również ich przywilej, aby odrzucić twoją prośbę, czują, że jesteś zbyt trudny.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)