Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem.
#3

Paiseh! Miałem na myśli: Mam 2 komps. Pierwszy to AX 3960 (wymienione części). Drugi to mój główny komputer. https://pcpartpicker.com/user/Dragoneral/saved/Vf8rHx Mogę albo wymienić uszkodzony wentylator radiatora i pozwolić mojemu bratu korzystać z Acer Aspire, ulepszenia dla gównianego laptopa, którego używają moi rodzice ... Albo mogę rozebrać komputer i: 1. Użyj trzeciego i czwartego pasa pci na moim głównym komputerze, aby używać go z GPU i monitorem, aby rozszerzyć mój główny komputer 2. Użyj 500 GB acera, aby utworzyć nalot na moją pamięć / grę 3. Wymień uszkodzony radiator. Karmiłem piersią jego konfigurację do momentu prawie edycji rejestru. Równie dobrze może po prostu użyć komputera, ponieważ już tam jest.
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem. - by zulzainami - 10 Aug 2019, 06:38 PM
RE: Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem. - by miczax - 10 Aug 2019, 06:41 PM
RE: Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem. - by brianbelfor - 10 Aug 2019, 06:44 PM
RE: Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem. - by neusue - 10 Aug 2019, 06:47 PM
RE: Potrzebujesz pomocy z drugim komputerem. - by hdiiulio21 - 10 Aug 2019, 06:50 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)