Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1)
#1

Cześć,   Mam 2 konta M1 1 Gb / s, z których chcę korzystać jednocześnie. 1 jest moim istniejącym, a drugi należy do mojego partnera, który właśnie się wprowadził.   Kiedy zadzwoniłem do M1, powiedzieli, że możemy używać obu i że każde konto może korzystać z własnej przepustowości 1 Gb / s.   Terminal światłowodowy znajduje się z tyłu kuchni w mieszkaniu, a teraz moja skrzynka szerokopasmowa jest podłączona w następujący sposób: OPTIC FIBER ONT -> M1 BOX -> Wall Ethernet Plug. Następnie mam w salonie modem podłączony do ściennej wtyczki Ethernet, która stamtąd wysyła Wi-Fi do mieszkania, a także jest podłączona za pomocą wtyczki elektrycznej do obwodu elektrycznego mieszkania, dzięki czemu mogę mieć połączenie w najdalszych pokojach mieszkania .   Widzę, że mogę użyć drugiego portu terminalu światłowodowego dla drugiego urządzenia, ale jak mogę udostępnić to połączenie z domem za pomocą tylko 1 wtyczki danych w ścianie?   Czy zatem obwód elektryczny całego domu nie ograniczyłby korzystania z 2 kont do 1 linii? Czy może istnieje ograniczenie przepustowości obwodów elektrycznych?
Reply


Messages In This Thread
Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1) - by nmygsm - 10 Oct 2019, 05:07 PM
RE: Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1) - by sk.khan181 - 10 Oct 2019, 05:10 PM
RE: Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1) - by jamesking12345678 - 10 Oct 2019, 05:13 PM
RE: Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1) - by aminrasheedkhan - 10 Oct 2019, 05:16 PM
RE: Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1) - by enyomk109 - 10 Oct 2019, 05:19 PM
RE: Korzystanie z 2 kont ISP w tym samym domu (M1) - by fallow - 10 Oct 2019, 05:22 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)