Skonfiguruj nowy dom
#5

Przypadkowa myśl: Czy kiedykolwiek myślałeś o zapłaceniu kilku setkom dodatkowych za przeniesienie FTP do centrum nowego mieszkania? W każdym razie ... derrickgoh napisał: ... ponieważ wszystkie nowe mieszkania mają porty RJ45 we wszystkich pokojach ... To miłe, ale czy są one zakończone wszystkimi odpowiednimi panelami przednimi (LAN), czy też jest nadal zakończone w portach RJ-11? derrickgoh napisał: ... Podłączam jeden kabel kat. 6 od mojego ONT do panelu krosowego, a drugi kabel kat. 6 od mojego iMaca do portu RJ45 w pokoju. Osiadły. Zakładam? LOL!... Jeśli 1 port ONT jest podłączony do iMaca, czy pozostaną jakieś aktywne porty GE na ONT, które można podłączyć do innych pomieszczeń? Jest to oparte na założeniu, że ONT dostarczany przez większość dostawców usług internetowych ma tylko 1 port aktywowany w urządzeniu. derrickgoh napisał: ... Ponieważ zamierzam mieć podwieszany sufit dla lamp wnękowych, wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie mojego projektanta wnętrz o utworzenie jednego nowego portu RJ45 w szafie narzędziowej i drugiego portu RJ45 na konsoli TV, a drut może być ukryty w fałszywym suficie ... W szafie narzędziowej powinien już znajdować się port, który jest już podłączony do obszaru konsoli telewizora w salonie. Może nie potrzebować Twojego identyfikatora, aby zrobić coś więcej. To po prostu ... jak wspomniałem powyżej: jeśli 1 port z twojego ONT zasila twój komputer iMac, możesz nie mieć aktywnych portów do zasilania innych portów LAN w innych pokojach. derrickgoh napisał: ... Plus salon jest prawdopodobnie tak centralnie w mieszkaniu, jak tylko mogę ... Ponieważ zamierzam mieć fałszywy sufit ... Znajomy wspomniał, że mój pomysł działa, ale zasugerował umieszczenie routera obok schronu bombowego jako bardziej centralnego. Problem w tym, że mogę sobie wyobrazić, że będzie cholernie brzydko, mając jakąś półkę na zewnętrznej ścianie schronu bombowego i umieszczając na niej router, przełącznik itp. Wygląda jak jakiś stół do ołtarza sia. LOL! ... Jestem skłonny zgodzić się z twoim przyjacielem, tj. To miejsce jest najbardziej centralne do umieszczenia twojego źródła WLAN bez umieszczania go w pokojach z 3 pełnymi ścianami. Czy można uzyskać identyfikator, aby zrobić fajną niszę w suficie podwieszanym do sufitu, aby zamontować router? Ale musisz uczynić niszę dostępną dla użytkownika, aby w razie potrzeby mógł fizycznie uzyskać dostęp do routera. Montuję punkt dostępu w tym samym obszarze, który zasugerował twój przyjaciel. Pokrycie jest całkiem przyzwoite. derrickgoh napisał: ... Sądzę więc, że konsola telewizyjna jest nadal najlepszym miejscem do opuszczenia routera. A ponieważ AC88U jest przyzwoitym routerem, mam nadzieję, że sygnały dotrą do moich sypialni. Musimy się zgodzić, że się tutaj nie zgadzamy: nie sądzę, aby główna sypialnia otrzymała pokrycie jakościowe. derrickgoh napisał: ... BTW AP potrzebuje tylko gniazdka, prawda? A może musi być również podłączony do portu RJ45? Niektóre punkty dostępu nie potrzebują gniazdka elektrycznego do zasilania; ale większość wymaga portu LAN.
Reply


Messages In This Thread
Skonfiguruj nowy dom - by roger.eikrem - 16 Oct 2019, 02:36 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by gpersich - 16 Oct 2019, 02:41 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by kurtfhouse - 16 Oct 2019, 02:44 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by kartikya.rai - 16 Oct 2019, 02:47 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by hotshotz3 - 16 Oct 2019, 02:51 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by newcompanyface - 16 Oct 2019, 02:56 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by antiqueshawls - 16 Oct 2019, 02:59 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by shreeshesh - 16 Oct 2019, 03:02 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by cruz.jules - 16 Oct 2019, 03:05 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by william43mcclure - 16 Oct 2019, 03:08 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by anamaria.hernansanz - 16 Oct 2019, 03:11 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by shaibazsa - 16 Oct 2019, 03:14 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by jester24zyx - 16 Oct 2019, 03:17 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by asdfwerj42 - 16 Oct 2019, 03:20 PM
RE: Skonfiguruj nowy dom - by lermavanessa - 16 Oct 2019, 03:24 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)