Sugestie dotyczące routera WiFi
#6

eric3743 napisał: Czy masz przerywane połączenia przewodowe lub bezprzewodowe? ISP nie dba o połączenie bezprzewodowe. Jeśli połączenie przewodowe ma taki problem z połączeniem przerywanym, muszą rozwiązać to za Ciebie. Jeśli to możliwe, przetestuj przez bezpośrednie połączenie z ONT bez routera, aby uniknąć problemu z routerem. Jeśli chodzi o problem z połączeniem bezprzewodowym w domu, podaj więcej szczegółów, ponieważ inni mogą pomóc ci lepiej. Istnieje wiele routerów na rynkach odsprzedaży, w tym na rynku forum, które są tanie i nowe. Większość sprzedawców ma już własne routery, ponieważ umowy ISP rozdają darmowe routery. Cześć! Mam problemy zarówno z siecią Wi-Fi, jak i przewodową. Wiele razy kontaktowałem się ze Starhubem i wymagali ode mnie wykonania testu ping przy użyciu bezpośredniego połączenia LAN. Może dostarczyć im nieudane dowody testu ping, które później wysłali technika w dół. Jednak technik powiedział, że takie sporadyczne problemy są bardzo częste z powodu problemów z serwerem ... I że mój router prawdopodobnie również na to wpływa. Powiedział, że nic nie może zrobić. + bardzo zasugerował, że dostanę nowy router, ponieważ RT N56U jest uważany za „stary i kiepski”. W przypadku mojego sporadycznego problemu w zasadzie dostaję krótkie przerwy w ciągu dnia, przy czym problemy są bardziej widoczne w nocy.
Reply


Messages In This Thread
Sugestie dotyczące routera WiFi - by danielpsyc - 14 Jan 2020, 09:56 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by kfirx30 - 14 Jan 2020, 09:59 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by arfai - 14 Jan 2020, 10:02 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by picobill - 14 Jan 2020, 10:03 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by pedrocastle13 - 14 Jan 2020, 10:07 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by afshinator - 14 Jan 2020, 10:10 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by elizabethblindauer - 14 Jan 2020, 10:11 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by n3epvva - 14 Jan 2020, 10:14 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by sally.meyers - 14 Jan 2020, 10:18 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by matthew.p.marotta - 14 Jan 2020, 10:21 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)