Potrzebna porada dotycząca BTO 5 pokojów sieciowych
#11

No hej, Zaleca się umieszczenie urządzenia STTV na bezpośredniej linii do głównego routera. Nie jestem pewien, jak to działa, ale na routerach Singtel Box STTV będzie działał na każdym porcie. jeśli podłączysz przełącznik, albo sttv box będzie działał, albo internet będzie działał - wykluczając się wzajemnie. więc wydaje się, że potrzebujesz więcej niż jednego połączenia LAN w swoim salonie, przepraszam, że tego przegapiłeś. hehe. w takim przypadku może być konieczna zmiana przełącznika. prawdopodobnie potrzebuję 2 inteligentnych przełączników lub zarządzanego przełącznika (zazwyczaj droższego) czy mogę wiedzieć, który przełącznik kupiłeś? Mam konfigurację, w której przeniosłem STTV do mojego pokoju. Daisy połączyła 2 inteligentne przełączniki, aby przekazać zarówno internet, jak i telewizję mio do mojego pokoju. użyłem N56U jako mojego głównego routera, ale podłączam port4 (STTV) i port 3 (internet) do przełącznika, STONT-> STRouter (N56U) -> MainSwitch-> RoomSwitch-> STTVBox + Urządzenia możesz odwołać się do tego postu jako odniesienia: http://forums.hardwarezone.com.sg/99603695-post29.html Twoje zdrowie!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)