porady dotyczące wymiany procesora, pamięci RAM, MB
#3

Encrypted11 napisał: Wydaje ci się, że ktoś inny testował oba te testy na hwz Spojler! [Recenzja] Asus Strix Z370-I Gaming, mały, ale ma moc! [Recenzja] ASRock Z370 Fatal1ty Gaming ITX / ac Również ocena jakości VRM w OCN Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz W skrócie: ASUS: sceny zasilania 6x20A, 1 dodatkowy M.2 NVMe, ma monoblok EK od Z270i, realtek 2x2 WLAN / BT. Więcej RGB. ASRock: Znacznie lepsze VRM (sceny zasilania 5x 60A), 2 pasy Thunderbolt 3.0 / USB-C PD Charging, Intel AC8260 2x2 WLAN / BT. Oba mają nagłówki RGB. Ale wersja Asusa jest bardziej stylizowana. Miałem na myśli oba, ale strix-i pochylam się, aż dowiedziałem się więcej o jakości VRM na OCN. ASUS zgłosił przepustnice VRM w dowolnym miejscu od 150-180 W (prawdopodobnie obudowa i przepływ powietrza), ale bardzo niewiele wartości odstających od wykonywania ~ 210 W obciążeń przejściowych (punkty przepustnicy od komentarzy właściciela na OCN). Może być trochę rozciągnięty, ponieważ o wiele większy strix-f / e ma zgłaszane problemy z zamykaniem VRM ~ 200 W mocy procesora. Osobiście zrobiłem blisko 300 W na przejściowych obciążeniach na XTU, bez wyłączeń z asrock. Coś, na co należy zwrócić uwagę, jeśli istnieje zamiar przetaktowywania. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Przeczytaj swoją recenzję, ale przegap recenzję asus mb. Pochodzi z epoki piasku Oc z 2600k, maximus e Po prostu poczuj się tak smutny, jak upuszczać maksymę itx mb na kawę Didnt oc za 4770k dużo, ponieważ, gdy raz wyciekł zbiornik, drugi, mb rma Chłodne powietrze przez 2 lata (zajęty nauką) Może trzeba przeczytać więcej i dowiedzieć się o nowym generatorze To mnie pociąga „2 pasy Thunderbolt 3.0 / USB-C PD Charging, Intel AC8260 2x2 WLAN / BT” Wtedy nie ma wsparcia mb kontroler rgb, używam aq6 do kontroli rgb. Nowy gen mb jest świetny. Chcesz również zahukać jakiegoś fana rgb dla zabawy. Dzięki za radę.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)