[Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh
#13

Tak, rzeczywiście o tym zapomniałem. Użytkownicy nadal będą mogli uzyskać dostęp do internetowego interfejsu użytkownika z izolacją użytkownika, a niektóre routery określane są jako „izolacja punktu dostępu”, dlatego wymagane jest silne hasło. Przetestowałem to na własnym routerze Asusa, rzeczywiście nadal mam dostęp do interfejsu internetowego. Dzięki. Ten artykuł opisuje to: https://www.howtogeek.com/179089/lock-do...ion-option / renfred89 napisał: Chyba tak. Jeśli to definiuje sieć gości dla u. Sieć gości z definicji nie może uzyskać dostępu do podstawowego interfejsu WEB. Ale jeśli zrobisz to w ten sposób, Twój gość nadal będzie mógł uzyskać dostęp do Twojego internetowego interfejsu użytkownika. Myślę, że izolacja użytkownika odnosi się do podłączonego użytkownika, który nie może widzieć się nawzajem w sieci. Opublikowane w aplikacji fora HardwareZone na Samsung Galaxy S7 edge kennyyeo23 napisał: Według AirTies izolacja użytkowników powoduje, że użytkownicy podłączeni do sieci nie mogą się ze sobą połączyć. Więc myślę, że jeśli chcesz używać go jako podstawowej formy Guest Network, możesz to zrobić, aby uniemożliwić gościom łączenie się z własnymi urządzeniami. Ale nie próbowałem sprawdzić, czy nadal możesz uzyskać dostęp do interfejsu zarządzania routerem.
Reply


Messages In This Thread
[Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by miczax - 21 Jul 2020, 09:42 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by m2.aron - 21 Jul 2020, 09:45 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by bluechip20071 - 21 Jul 2020, 09:48 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by jamesking12345678 - 21 Jul 2020, 09:51 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by prac.anad.pozycja - 21 Jul 2020, 09:55 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by viravasova - 21 Jul 2020, 09:58 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by blogonlinez03 - 21 Jul 2020, 10:02 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by solotrenes - 21 Jul 2020, 10:03 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by calvinllee34 - 21 Jul 2020, 10:05 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by aathompson - 21 Jul 2020, 10:07 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by fashionistarehab - 21 Jul 2020, 10:08 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by enyomk109 - 21 Jul 2020, 10:11 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by pbergeron21 - 21 Jul 2020, 10:14 PM
RE: [Artykuł] Wprowadzenie do sieci Wi-Fi typu mesh z Singtel Wi-Fi Mesh - by jeremypeel - 21 Jul 2020, 10:17 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)