WSPARCIE! pierwszy klient twórcy stron internetowych!
#1

Nie jestem pewien, czy tutaj jest właściwe miejsce, aby opublikować mój wątek, a jeśli nie, proszę doradzić, gdzie opublikować te pytania! Witam Jestem niezależnym programistą internetowym, tworzyłem strony internetowe dla przyjaciół, rodziny / krewnych, wszystkie cytaty są oparte na nich i nie ma żadnej propozycji, a czasami robię to za darmo. W tej chwili mam mojego oficjalnego pierwszego klienta, który chce, abym zbudował stronę internetową dla jego nowej firmy. Każdy może doradzić, jak to zrobić ??????? Chce mieć statyczną stronę internetową, która pokazuje informacje i usługi jego firmy, zawiera php, xHtml, CSS, jQuery, w zasadzie będę używał wordpressa. Dostarczę projekty (grafiki, wektory itp.) jak mam cytować? lub ile? jak pobierana jest płatność? czego od niego potrzebuję (oprócz informacji o jego firmie i usługach) jakie informacje mam mu podać na pierwszym spotkaniu? Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z „prawdziwym” klientem, został do mnie skierowany. WSPARCIE! BARDZO DOCENIANY, szczerość
Reply


Messages In This Thread
WSPARCIE! pierwszy klient twórcy stron internetowych! - by ddmack.mcclam281 - 22 Jul 2020, 04:06 PM
RE: WSPARCIE! pierwszy klient twórcy stron internetowych! - by osdrillsforskills - 22 Jul 2020, 04:10 PM
RE: WSPARCIE! pierwszy klient twórcy stron internetowych! - by elliotthighland - 22 Jul 2020, 04:13 PM
RE: WSPARCIE! pierwszy klient twórcy stron internetowych! - by acarmelo001 - 22 Jul 2020, 04:16 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)