Dlaczego nie mogę łatwo zmienić MR na M1?
#5

neucomer napisał: Jestem obecnie na MR. Umowa kończy się za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść na plan M1 29 100 Mb / s. Licznik M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany, itd. I muszę zapłacić 200 $ + dolar za coś do naprawienia. Powiedziałem mu nie, nie, który port 2 jest zablokowany? Teraz używam MR. Z cos NIE korzystam jednocześnie z 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać zwolniony natychmiast. Zapytałem go o szczegóły, a on mówi, że nie jest pewien, czy chciałbym sprawdzić w Opennet, aby uzyskać więcej informacji. Czy ktoś wie, o czym mówi ten facet M1? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być łatwo używany przez któregokolwiek z 3 operatorów telekomunikacyjnych w ramach któregokolwiek z oferowanych planów? Włókno tak nie działa ??? Czy ktoś z wiedzą może podzielić się w kategoriach laika, o co tu właściwie chodzi? witam w klubie zmieniających się dostawców światłowodowych ... Jestem w takiej samej sytuacji jak ty ... Obecnie jestem użytkownikiem światłowodu ST ... przechodzę do VQ ... Mój pierwszy port jest używany przez ST i nie może być ponownie użyty przez VQ ..... więc mój drugi port ma być aktywowany do wykorzystania przez VQ ... potrzeba czasu, aby OpenNet otworzył drugi port ... powiedzieli mi, że to 20 dni roboczych ... Subskrybuję VQ od połowy lipca 2014 r. Do tej pory mój drugi port nie jest jeszcze aktywowany. ... więc czekaj ... na zdrowie ... Moja rada jest taka, że nie należy zlikwidować obecnego dostawcy usług internetowych, dopóki drugi dostawca nie będzie gotowy ...
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)