Przejście z M1 do Singtel
#1

Chcę tylko przekazać moją opinię na temat domowej usługi szerokopasmowej M1. Mój obecny kontrakt z M1 wygaśnie za tygodnie. Zadzwoniłem do obsługi klienta M1 i powiedzieli mi, że jeśli chcę wypowiedzieć, muszę zwrócić modem i podać 7 dni wypowiedzenia b4 mogą rozwiązać moją umowę. Oznacza to, że nie będę mieć dostępu do Internetu w domu przez te 7 dni, ale M1 nadal za to pobiera opłatę. Mój obecny plan z M1 to 200 Mb / s przy 39 USD / miesiąc. Jeśli nie zrealizuję kontraktu z M1, zaraz po wygaśnięciu mojej umowy będę obciążany kwotą 99 USD miesięcznie. Było wiele okazji, kiedy cała moja rodzina doświadczała strasznie powolnej sieci w domu. Było tak wolno, że zrezygnowałem i wyłączyłem wifi na moim hp i zamiast tego korzystałem z 4G. Właśnie zarejestrowałem się w Singtel 300 Mb / s przy promocyjnej cenie 31,90 USD / miesiąc i moja domowa subskrypcja stacjonarnej linii analogowej została anulowana. Instalacja i modem też są najważniejsze. To dla mnie całkiem niezła oferta, tyle że na instalację muszę poczekać 3 tygodnie. Więc będę miał 3 tygodnie bez domowej usługi szerokopasmowej. Dzięki M1.
Reply


Messages In This Thread
Przejście z M1 do Singtel - by mvmiguel15 - 06 Sep 2020, 11:15 PM
RE: Przejście z M1 do Singtel - by mburdett3 - 06 Sep 2020, 11:17 PM
RE: Przejście z M1 do Singtel - by newcompanyface - 06 Sep 2020, 11:20 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)