Przejście z M1 do Singtel
#3

flyboy napisał: Cześć, Jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Czy mogę zapytać, jak udało ci się zdobyć promocję za 31,9 $ od Singtel? Na ich stronie internetowej widzę plan 300MBPS za 49,9 $, a nie cenę, o której wspomniałeś. Dzięki! Cześć chłopcze, Zapisałem się na roadshow w centrum Amk w zeszłym tygodniu poza ntuc. Myślę, że byli w stanie zaoferować mi 31,90 $ miesięcznie, ponieważ moja domowa linia stacjonarna jest nadal obsługiwana przez Singtel. Ponadto oferują rezygnację z abonamentu na telefon stacjonarny, który kosztuje 29 dolarów kwartalnie. Poszedłem dziś do M1, aby zwrócić modem i zakończyć usługę. Byłem zszokowany, gdy policjant poprosił mnie o zwrot kabli sieciowych, ponieważ jest to płatne. Ale nie przyniosłem tego na szczęście, udało im się to odstąpić. Następną szokującą rzeczą jest to, że funkcjonariusz powiedział mi, że zostanie naliczona opłata za rozwiązanie w wysokości 32,10 USD, mimo że umowa wygasła! Kiedyś byłem lojalnym klientem M1 usług mobilnych i jestem pod wrażeniem ich obsługi klienta aż do tego incydentu. Naprawdę rozczarowujące M1.
Reply


Messages In This Thread
Przejście z M1 do Singtel - by mvmiguel15 - 06 Sep 2020, 11:15 PM
RE: Przejście z M1 do Singtel - by mburdett3 - 06 Sep 2020, 11:17 PM
RE: Przejście z M1 do Singtel - by newcompanyface - 06 Sep 2020, 11:20 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)