Niska prędkość Internetu
#9

aktualizacja napisała: Używam inSSIDer na moim tablecie Motorola XOOM i poruszam się po moim mieszkaniu, aby sprawdzić, które kanały są dobre (mniejsze użycie / mniejsza siła z Wi-Fi moich sąsiadów). Szczególnie sprawdzam sąsiednie kanały ze względu na łączenie kanałów. Robię to dla 2,4 Ghz (problem) i 5 Ghz (niewielu sąsiadów używa). następnie ustawiam łączenie kanałów zgodnie z tym, co uważam za najlepsze. Czytałem, że jeśli router ma trudności z uzyskaniem „wystarczająco czystego, nie zakłócającego” sąsiednich kanałów, które ustawiłeś, powróci do trybu pojedynczego kanału i możesz doświadczyć niskiej szybkości. Nie wiem, czy obecny model routera rozwiązał ten problem. Model biznesowy MetaGeek zmienił się ostatnio, więc musisz sprawdzić Sklep Google Play, czy nadal istnieje bezpłatna aplikacja na Androida. Alternatywnie możesz użyć notebooka. Inną rzeczą, którą możesz chcieć spróbować, jest sprawdzenie, jaką prędkość przewodową możesz uzyskać. Służy to wykluczeniu problemu z udostępnianiem ST, a tym samym wyodrębnieniu problemu z Wi-Fi, aby nie patrzeć w niewłaściwe miejsce. I jeszcze jedną rzeczą jest ustalenie, że problem z Wi-Fi nie dotyczy adaptera lub sterownika. A router ST router Wi-Fi 2,4 Ghz i 5 Ghz są wyłączone? Ponieważ ich nie używasz, pozostawienie ich włączonych może naprawdę przeszkadzać, jeśli używasz tych samych lub pobliskich kanałów na ASUS. Przetestowałem prędkość przewodową na moim laptopie, używając zarówno ST Aztech, jak i mojego Asusa i jestem w stanie osiągnąć wysokie prędkości. Wyłączyłem również Wi-Fi routera ST Aztech, ale nadal otrzymuję mniej niż 20 Mb / s z Wi-Fi mojego Asusa na moim pulpicie
Reply


Messages In This Thread
Niska prędkość Internetu - by jester24zyx - 24 Sep 2020, 04:34 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by michmex35 - 24 Sep 2020, 04:37 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by saygoodbye5555 - 24 Sep 2020, 04:40 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by hotshotz3 - 24 Sep 2020, 04:43 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by peter.ely - 24 Sep 2020, 04:45 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by bekalaba - 24 Sep 2020, 04:48 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by hdiiulio21 - 24 Sep 2020, 04:51 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by yvonnecwh - 24 Sep 2020, 04:54 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by jeremyalittle - 24 Sep 2020, 04:57 AM
RE: Niska prędkość Internetu - by vupynulaw - 24 Sep 2020, 05:00 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)