Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą?
#8

5star_pundit napisał: Spróbuj grać w trybie offline Overwatch Podejrzewam, że twój internet się zawiesił Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz eeeyerr ... baptiste #teamzen SkyShroud napisał: Powiedziałbym, że jest to problem z GPU. Przegrzaniem może nie być sam procesor GPU, ale twoja pamięć GPU. Ouu. Jeśli prawda, oznacza to dość pechowy leh coz, próbowałem już 2 GPU, oba te same problemy ... * Zobacz najnowszą aktualizację poniżej * Phen8210 napisał: Miałem ten sam problem jakiś czas temu, koniec jest moim problemem z płytą główną. Testuję i zawsze zawieszam się po losowym czasie, ale ponieważ wypadł z mojej pamięci USB, mogę potwierdzić, że nie jest to mój problem z dyskiem SSD. Jakiś czas temu zmieniłem także zasilacz, więc jest mniej prawdopodobne, że problem. Oznacza to, że jest to ram, mobo, cpu. Jestem baranem, problem nadal istnieje. Jestem mobo, misja zakończona. Ya lor ... hmm dużo do zdiagnozowania. Widzę, że pod koniec diagnozy skończę na kupowaniu i posiadaniu części do innego nowego kompletu pecetów hahaha Może to znak, aby ulepszyć mój cały komputer lol. W tej chwili wybieram moje pamięci RAM (jest to konfiguracja 8 GBx2), aby sprawdzić, czy jest to problem z pamięcią RAM, czy nie. * Zobacz najnowszą aktualizację poniżej * yusoffb01 napisał: Jak sprawca może stać się ofiarą? *Najnowsza aktualizacja* Wczoraj wieczorem, po zawieszeniu się mojego komputera podczas grania (jak zwykle, wysoka temperatura GPU) Wymuszam ponowne uruchomienie komputera, aby wrócić do gry, ale zawiesił się ponownie, podczas gdy tylko kilka minut na pulpicie z tempem GPU tylko 42 stopni. To może być jednorazowa sprawa ... będzie trzeba monitorować.
Reply


Messages In This Thread
Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by fluzzarn - 24 Sep 2020, 02:18 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by andrea.sui2008 - 24 Sep 2020, 02:21 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by shlomitan - 24 Sep 2020, 02:24 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by kanaknjn791 - 24 Sep 2020, 02:26 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by philip.anink - 24 Sep 2020, 02:29 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by elliotthighland - 24 Sep 2020, 02:32 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by cristina00100 - 24 Sep 2020, 02:35 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by sanjay.suryavansi - 24 Sep 2020, 02:38 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by sweetmsava - 24 Sep 2020, 02:41 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by abhiprofession526 - 24 Sep 2020, 02:44 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by 125669 - 24 Sep 2020, 02:47 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by d.t.smith6 - 24 Sep 2020, 02:50 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by canadaa50 - 24 Sep 2020, 02:53 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by elliotthighland - 24 Sep 2020, 02:56 PM
RE: Losowe zawieszanie się komputera podczas gry. PSU ofiarą? - by bhushan - 24 Sep 2020, 02:59 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)