Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband
#5

Po wygaśnięciu umowy możesz przejść do dowolnego usługodawcy. Ale będziesz musiał zmniejszyć swój singtel tv jako samodzielną usługę. Pamiętaj, że będziesz musiał zapłacić za linię cyfrową. To pytanie zostało zadane już wcześniej ... tak odpowiedział Singtel. Pamiętaj, że po zmianie operatora aktywacja nowej usługi może zająć nawet miesiące. aishamamri napisał: Witajcie ludzie z HWZ, jestem nowy na tym forum. Nie jestem pewien, czy ten wątek już odpowiedział, ale nadal nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Zgodnie z tym, co mówi tytuł, chciałbym wiedzieć, czy jeśli zmienię mój Singtel Fibre Broadband na ViewQwest Fibre Broadband, czy to możliwe? Jeśli tak, czy moje kanały Singtel, które subskrybowałem, zostaną utracone, czy nie? Opublikowane w aplikacji fora HardwareZone na Samsung Galaxy S7 edge
Reply


Messages In This Thread
Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by pedro.trinidad - 09 Oct 2020, 02:38 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by russell.perrin - 09 Oct 2020, 02:41 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by calvinllee34 - 09 Oct 2020, 02:44 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by anamaria.hernansanz - 09 Oct 2020, 02:47 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by carrie.lutz - 09 Oct 2020, 02:50 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by nmygsm - 09 Oct 2020, 02:53 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by mburdett3 - 09 Oct 2020, 02:56 AM
RE: Zmiana Singtel na ViewQwest Fiber Broadband - by jbbanastacio - 09 Oct 2020, 02:59 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)