Mi Router do współpracy z Singtel Fibre
#2

Tak, uważam, że Mi Router nie obsługuje sieci VLAN po stronie WAN, co jest minimalnym wymaganiem. Routerboard RB250GS był kiedyś naszym inteligentnym przełącznikiem. Myślę, że TP-Link również teraz produkuje 5-portowy inteligentny przełącznik, w całym zakresie 50 USD. Dobrą rzeczą w inteligentnym przełączniku jest to, że może wykonać izolację L2, albo przez VLAN, albo przez własną, zastrzeżoną izolację portów? Oznacza to, że możesz logicznie segmentować porty, jeśli powiesz, że kupiłeś inteligentny przełącznik z 8 portami, 2 może być używany dla routera ONT i Mi, a reszta, aby rozszerzyć liczbę portów dla własnej sieci, portu WAN i portu LAN Mi Router podłączony do inteligentnego przełącznika. Więc jeśli potrzebujesz więcej przełączanych portów, możesz rozważyć zakup większego
Reply


Messages In This Thread
Mi Router do współpracy z Singtel Fibre - by bigbadwolf94 - 15 Oct 2020, 11:57 PM
RE: Mi Router do współpracy z Singtel Fibre - by paul.william.reilly - 16 Oct 2020, 12:00 AM
RE: Mi Router do współpracy z Singtel Fibre - by mfh051 - 16 Oct 2020, 12:02 AM
RE: Mi Router do współpracy z Singtel Fibre - by davide.arzenton - 16 Oct 2020, 12:05 AM
RE: Mi Router do współpracy z Singtel Fibre - by bb410912 - 16 Oct 2020, 12:08 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)