Mio tv i Singtel ocena włókno
#2

ABCDEF14 napisał: Jestem obecnie na planie kablowej Starhub, więc chce przełączyć się włókna Singtel + mio tv. Moje doświadczenia z SH szerokopasmowych nie była wielka (myślę avg 1-2 dzień / mth przestoju), ale SH tv został już ok, chociaż aplikacja GO nie jest wielki. Dlatego biorąc pod uwagę Singtel ale czytałem złych rzeczy o miotv. Ale opinie online są od 2013 roku. Wszelkie myśli / przegląd miotv i SingTel plany włókien? Miałem Singtel telewizor przed subskrybowanych dodatkowych paczek, jak również. Jednak z punktu widzenia osobistej opinii, StarHub tv ma więcej rzeczy do zobaczenia. Pod względem wydajności jest to, nie ma opóźnienia lub w ogóle. Ustawiona góry sama skrzynka jest łatwo poruszać się i ogólnie czuję, że nie jest źle. Używam włókno Singtel przez około 5 6 lat, do tej pory to był dla mnie miły. Nie wiele spotkań przestoju dla mnie w tych latach i nadal jest z nimi dla wydajności i niezawodności. Jednak będzie ona związana mieć pewne ograniczenia, jeśli u zdecydować się na stosowanie routery 3rd party. Tylko niektóre marki wspierać włókna Singtel. Jeśli nie, to są przyklejone do ich nowego ac1900 własnego routera. Działa świetnie. Więcej opinii można znaleźć w Singtel arcadyan wątku.
Reply


Messages In This Thread
Mio tv i Singtel ocena włókno - by mandie.nitschke - 28 Nov 2016, 08:19 PM
RE: Mio tv i Singtel ocena włókno - by paulinanield5ij - 28 Nov 2016, 08:21 PM
RE: Mio tv i Singtel ocena włókno - by jeremypeel - 28 Nov 2016, 08:22 PM
RE: Mio tv i Singtel ocena włókno - by cloaked82 - 28 Nov 2016, 08:23 PM
RE: Mio tv i Singtel ocena włókno - by 777sappa777 - 28 Nov 2016, 08:24 PM
RE: Mio tv i Singtel ocena włókno - by piranhaxe - 28 Nov 2016, 08:25 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)