Czy mój komputer umiera tak po prostu?
#9

ozy615 napisał: Byłem resetowania wygrać 10 na moim komputerze z DVD. Po Dysk 3 kompletne, mówi kompletne i trzeba wybrać ci ustawienia, instalować programy, które nie pochodzą z systemem itp Potem kliknij Zakończ, zaczyna restart ... Nagle zdałem sobie sprawę, że moje DVD jest wciąż wewnątrz i powinienem zostały wyrzucone na DVD i go wyjąć przed kliknięciem przycisku Zakończ. W ciągu 2 sekund, to od razu naciśnięty przycisk DVD na przedniej ściance. Dvd nie wysuwa płyty, ale zanim udało mi się wyjąć, szybko cofnięty do tyłu. Nacisnąłem ponownie chwycić dysk, zanim w pełni wysunięciem dysku, DVD ROM wsuwa się z powrotem. Była to szczupła DVD ROM i nie mogłem wziąć dysk bez dalszych otwarcia. I wyciągnąć dysk, zmusiły ROM, aby otworzyć więcej, a udało się go wyjąć. Tragedia wydarzyła się. PC nie uruchamia się. Nie mogę nawet zobaczyć logo HP. Co ja przerwać? Próbowaliśmy kilka razy, nigdy nie zapala się sreen choć widzi hdd i wentylator korkociąg! Więc płyta właśnie zmarł w taki sposób? :-( Ciągnąć i ciągnąć może twój kabel wideo przyszedł luźne. lol
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)