Zalecenie w nowym budownictwie
#4

ExArchz napisał: Dla SSD. Jeśli wydajność między M.2 i SATA nie ma dużo, to wydaje się bardziej sensowne, aby uzyskać SATA ver. Budżet mądry mogę sobie pozwolić na 980ti i nie tak bardzo wysokiej klasy płyta główna z kilku rzeczy, o których wspomniałem wcześniej, po prostu, że jestem pewien, GPU i jeśli jej wart pieniędzy, aby dostać główną. 970 kosztuje około 500ish lokalnie i 980ti kosztować około 1kish? jest to, że dodatkowa 500ish dolców warto? w zależności od tego, co używasz systemu przez większość gry można uruchomić najwyższe ustawienie na gtx970 Jeśli można, czekać na Polaris się przed budowania comp również żadnego powodu, dlaczego potrzebny jest system OC, jeśli nie można po prostu rozważyć h lub b statku zamiast, bo 6600k nie jest wyposażony w jakiekolwiek chłodnicy, trzeba będzie włożyć w chłodnicy powietrza lub chłodnicy cieczy do Twojego budżetu Dla M.2 SSD, nie ma istotnej różnicy życia, ale na papierze, zapisu i odczytu pomiędzy SATA M.2 jest wielka różnica, to ma więcej sensu, aby uzyskać SATA, jeśli w sprawie budżetu jeśli otrzymujesz ITX, upewnij się, że sprawa ITX zmieści GPU chciałeś.
Reply


Messages In This Thread
Zalecenie w nowym budownictwie - by ricko.zaky - 05 Dec 2016, 01:09 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by michmex35 - 05 Dec 2016, 01:10 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by boy.lover37 - 05 Dec 2016, 01:11 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by brianbelfor - 05 Dec 2016, 01:12 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by vupynulaw - 05 Dec 2016, 01:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)