Masz jakiś problem z moim Fibernet .
#7

SnakeLegend napisał: Mój router obsługuje połączenia Gigabit , jednak nie jestem pewien, czy to po prostu ograniczenie sprzętowe . Powołany ViewQwest i powiedzieli jej mój problem sprzętowy i po prostu zakończył sprawę takiego. Jak o tym : Instaluje serwer VNC darmowe ( TightVNC ) lub po prostu używać Windows Remote Desktop na pulpicie -Po Prostu trzeba doprowadzić wieżę wraz z kablem zasilającym zasięgu 2m routera -connect Kabel 2m i uruchamianie -Dostęp Pulpitu za pomocą VNC na komputerze przenośnym i sprawdzić jego szybkość łącza W ten sposób nie musiałby przynieść całemu zespołowi . Będziesz natychmiast uzyskać odpowiedzi na swój problem kablowej. Wolę VNC jak Remote Desktop jest rzeczywiście trudniejsze w konfiguracji i trzeba ustawić hasło systemu Windows, również nie może zamknąć pulpit wierzę.
Reply


Messages In This Thread
Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by williambswygart - 28 Nov 2016, 11:27 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by fluzzarn - 28 Nov 2016, 11:28 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by asdfwerj42 - 28 Nov 2016, 11:29 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by hdiiulio21 - 28 Nov 2016, 11:30 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by rfierrom - 28 Nov 2016, 11:31 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by williambswygart - 28 Nov 2016, 11:32 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by neasterl - 28 Nov 2016, 11:33 AM
RE: Masz jakiś problem z moim Fibernet . - by qazster2005 - 28 Nov 2016, 11:34 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)