Ta wersja AudioESP nie jest przeznaczony dla systemu operacyjnego
#1

I ten komunikat za każdym włączeniu PC.I've były pewne problemy z moim systemem audio i zaczął ostatnio instalując inny dźwięk drivers.Since zainstalowałem SoundMAX , ja ciągle się tego message.The Najśmieszniejsze jest to, że don 't nawet SoundMax zainstalowany anymore.I've szukał go Panelu sterowania i nic ! Jakieś pomysły ?
Reply
#2

Cóż, po pierwsze , należy odinstalować wszystkie inne sterowniki dźwięku , dzięki czemu są w czystej konfiguracji. Dowiedz się dokładnie , co się sprzętu dźwiękowej i uzyskać odpowiedni sterownik do tego. Prawdopodobnie masz uruchomiony narzędziowy, który został zainstalowany wraz ze sterownikami . Spójrz na kilka innych rzeczy w programy i odinstaluj je , czy mają do czynienia z dźwiękiem.
Reply
#3

. Za każdym razem patrzę na mojego sprzętu dźwiękowego mówi '' High Definition Audio Device '' Próbowałem wszystkie rodzaje sterowników : SoundMAX , Realtek etc.
Reply
#4

Można znaleźć dokładnie to, co trzeba sterowniki albo chociaż w witrynie pomocy technicznej płyty głównej lub sprzedawca komputerów , wystarczy wyszukać go w danym modelu #. Można również znaleźć go wykonując wyszukiwania przez identyfikator sprzętu, które można znaleźć w zakładce Dane dotyczące właściwości urządzenia w Menedżerze urządzeń będzie wyglądać VEN_14F1 & DEV_506E . Tha'ts próbkę kopalni , czyli ciąg Vendor i urządzenia , które pomogą Ci znaleźć rzeczy . Jeśli nie ma żadnych błędów w rzeczy menedżer urządzeń powinno działać OK. Mój Windows 7 laptop pokazuje, HD Audio Device również , ale działa dobrze.
Reply
#5

EpicRazzy powiedział: ten komunikat za każdym włączeniu PC.I've były pewne problemy z moim systemem audio i zaczął ostatnio instalując inny dźwięk drivers.Since zainstalowałem SoundMAX , ja ciągle się tego message.The Najśmieszniejsze jest to, że nie mają nawet SoundMax zainstalowany anymore.I've szukał go Panelu sterowania i nic ! Jakieś pomysły ? Rozwiązaniem się jeździć z " AudioESP nie jest przeznaczone dla tego systemu operacyjnego " Błąd jest poszukiwanie dysk C na smax4pnp.exe plików. Kiedy otrzymasz wyniki usuwać jak najwięcej jak to możliwe, aby to naprawić go na moim Win 7 Pro systemu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)