Shopback wątku . Podziel nic shopback związane tutaj .
#1

Widząc , że wątek shopback nagle zamknięte ( patrz zdjęcie poniżej ) , po prostu otworzyć inny wątek dla tych, którzy nadal są zainteresowani, aby porozmawiać lub zadać pytanie o shopback .       Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Lol, co się stało? shopback zapomniał zapłacić opłat reklamodawców ??
Reply
#3

Dlaczego zawieszone?
Reply
#4

Nigdy nie płać $$$$ Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#5

Wątpię administratorzy pozwolą wątku shopback istnieć chyba TS daje Lui ....
Reply
#6

MoneyFace = p napisał: Wątpię administratorzy pozwolą wątku shopback istnieć chyba TS daje Lui .... Technicznie dobrze ma, nic złego zrobić Gwint Qoo10 i Lazada wątku istnieje, ale nie ich kont Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#7

MoneyFace = p napisał: Wątpię administratorzy pozwolą wątku shopback istnieć chyba TS daje Lui .... Lol , tak jak administratorzy są prawdziwymi luibins Powinno być ok ba , wszystkie inne wątki miejscu zakupy online ( shopee , qoo10 itp) również rozpoczęte przez użytkowników.
Reply
#8

Właśnie uświadomiłem sobie shopback poprawiłem oczekiwaniu wypłata przez szokujące $ +17,98 było początkowo $ 27,98 za zakup na Qoo10 o wartości 1399 $ , teraz ja dostaję tylko $ 10 cashback , czułem się jakbym został oszukany teraz, że jestem tylko 22 dni od realizacji wypłaty !
Reply
#9

Gdy będą one zwolnić kolejne kupony
Reply
#10

https://www.shopback.sg/gotravel
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)