AMD Socket AM4 do przejścia " Koparki " i architektura " Zen "
#1

AMD Socket AM4 do przejścia "Koparki" i architektura "Zen"     Zacytować: Dużo jest jazda na pulpit nadchodzącego gniazda procesora AMD o nazwie kodowej AM4. Niektóre z pierwszych płyt głównych opartych na tym gnieździe oczekuje się rozpocząć w marcu 2016. Co sprawia, że gniazdo szczególnie interesujący (i znaczenie) jest to, że punkt przejściowy dla dwóch głównych pokoleń architektury procesora AMD - ". Zen" "Koparka" oraz Koparka jest przyrostowe uaktualnienie mniej niż sukces "Bulldozer" architektury AMD, a "Zen" jest jego następnym głównym jeden. AM4 jest również będzie wspólne gniazdko do APU pulpit oraz wielordzeniowych procesorów AMD.   Niektóre z pierwszego gniazda AM4 ZESPOŁY może być "Bristol Ridge." Sukces "Carrizo" APU firmy, będzie ona dostępna zarówno w AM4 gniazda, wspierając pamięci DDR4 i FP4, wspierając zarówno DDR3 i DDR4. Ten układ będzie stanowić "Koparka" rdzeni procesora. W swojej AM4 avatar "Bristol Ridge" będzie oferować maksymalnie czterech rdzeni procesora z TDP w zakresie od 45W-65W, a ze wsparciem dla pamięci DDR4-2400. Później, w 2016 roku, AMD może zadebiutować swoje pierwsze "zen" wielordzeniowych procesorów, których cechą nowej generacji, zorientowanych na wydajność rdzeni procesora firmy.   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Jest OK mam niskie oczekiwania dla niego , więc nie będą rozczarowani , gdy klapki .
Reply
#3

Proszę flop zgodnie z oczekiwaniami , więc mogę czuć się dobrze o moim Xeon .
Reply
#4

Poziom wejścia PC napisał: Jest OK mam niskie oczekiwania dla niego , więc nie będą rozczarowani , gdy klapki . ArcticCheetah napisał: Proszę flop zgodnie z oczekiwaniami , więc mogę czuć się dobrze o moim Xeon . Obaj ar ...
Reply
#5

Dosyć gadania papieru , czas, aby pokazać nam próbki inżynieryjne ...
Reply
#6

MoneyFace = p napisał: Obaj ar ... Moi Tong bardzo długi Liao z moim i3-2100 . Zen zadecyduje mój następny aktualizację procesora.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)