Budowa nowej platformy . Wystarczy mobo + CPU + GPU
#1

Witam koledzy guru !   Potrzebuję pomocy na budowę platformy w kopalni 4-5 lat już dość stary prowadzenie i5-2500 . Po prostu trzeba zmienić mobo , CPU i GPU. Co to jest dobry mobo + cpu kombinacją dziś plus gtx 1070 na mocy $ 900 ? Można rozciągnąć do 1k w razie potrzeby. Również jest pamięć RAM DDR3 nadal wykorzystywane na dzisiejszym nowego mobo i chip?   Będzie recyklingu mój Corsair hx850w . Przede wszystkim za pomocą COM dla celów hazardowych jak Overwatch BF1 etc.
Reply
#2

Po prostu GTX 1070 zrobi dla razie .. Aby lepiej poczekać Zen AMD lub Intel Kaby jeziora ...
Reply
#3

Każdy pomysł , kiedy to wyjdzie ? Bo moje mobo teraz mam problem pętli masy z moim zestawem słuchawkowym powiększonej moim komputerze keeos na czarnym ekranie i zamrażanie tak chcę zmienić wszystkie główne komponenty jak najszybciej.
Reply
#4

rudey61 napisał: Każdy pomysł , kiedy to wyjdzie ? Bo moje mobo teraz mam problem pętli masy z moim zestawem słuchawkowym powiększonej moim komputerze keeos na czarnym ekranie i zamrażanie tak chcę zmienić wszystkie główne komponenty jak najszybciej. Kaby Lake próbnie od września. AMD Zen początku stycznia przyszłego roku .. Potrafi wymienić wszystkie swoje specyfikacje PC?
Reply
#5

OS : Win 10 Pro 64 -bit Procesor: i5-2500 mobo : GIGABYTE P67A - UD3R GPU : MSI R270x PSU : Corsair HX 850W RAM: Zespół 10GB DDR3 elita - 1333MHz 2 x 4 GB + 1 x 2 GB (jeden z 2gb kij zepsute ) SSD : 120GB Samsung HDD : Seagate 1TB hmmmm września ar ... Widzę , jak długo to trwa o moim pierwszym problemem , ponieważ ten czarny ekran zamrażania wydaje się i wyłączać. Kiedy jest na to naprawdę trwałe następnego dnia może być w porządku. Próbowałem ponownej instalacji najnowszej i starszej amd kierowcy i problem nadal istnieje . Kilka tygodni temu miałem też sterownik ekranu przestał działać szyby i odzyskiwane wiadomość więc pomyślałem, może mój GPU umiera.
Reply
#6

Zmień pierwszym ur GPU . Reszta wygląda ok Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#7

tak myślę, że zrobi to do września do Kaby Lake. Dziękujemy was obu !
Reply
#8

Po prostu Zotac GTX 1070 , powinny być najtańsze GTX 1070 u można dostać .
Reply
#9

MoneyFace = p napisał: Kaby Lake próbnie od września. AMD Zen początku stycznia przyszłego roku .. Potrafi wymienić wszystkie swoje specyfikacje PC? Nie jest to, że na żetony laptopów chociaż? chipy pulpitu może być w przyszłym roku .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)