Nagłe problemy z WiFi
#1

Cześć wszystkim,   Cały czas mam żadnych problemów surfowania w sieci , wraz z okazjonalnych sesjach gier online za pomocą pary wodnej , jednak mam ten problem znikąd nagle :   Moja prędkość spada drastycznie od czasu do czasu ( na speedtest mogę zazwyczaj średnie 20-30mpbs ale teraz trudno mi osiągnąć 2Mbps ) i będę w stanie otworzyć żadnej strony internetowe w ogóle. Przez cały czas nie było takich problemów i to właśnie stało się z bluesa.   I w porównaniu z laptopem mojego rodzeństwa ' przy użyciu tego samego WiFi , ale tylko ja mam ten problem.   Próbowałem kilka czynności , ale problem nadal występuje , każda pomoc będzie mile widziana > <   1 ) restartował router + modem 2 ) Czy system przywrócić zanim się problem
Reply
#2

Problem tkwi w wifi lub stacjonarnego / laptopa ponieważ twój brat nie jest o tej kwestii. Lista określające: 1. Router używany 2. remote PC adapter wifi 3. Siła sygnału
Reply
#3

1. Router używany PACE A5520N 2. remote wifi Ralink RT3290 PC Adapter 802.11bgn bezprzewodowy adapter 3. Siła sygnału Full Do tej pory problem istnieje tylko na moim laptopie , korzystając z WiFi w domu , nie było problemem , kiedy nie przywiązywane z moim telefonem , więc im zgadywać to nie powinno być z laptopem ?
Reply
#4

Widzę, że są na pojedynczym paśmie 2,4 GHz . Pobierz analizator wifi aby sprawdzić przeciążenie kanału , a następnie zmienić routera WiFi do mniej zatłoczonych przypadek. Else wyglądają uaktualnić do routera DualBand .
Reply
#5

Ahhh ja bezpośrednio wprowadzeniu 192.168.X.XXX i zmienił kanał , wziął kilka prób i stwierdził jeden daje mi doskonałą szybkość i wszystkich , dzięki za pomoc!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)