Doradza w sprawie połączenia internetowego
#1

Cześć wszystkim. Nie wiem, czy jest tu miejsce, aby zapytać, ale jeśli ktoś jest na tyle uprzejmy, nadzieję, że może mi doradzić .   Po pierwsze żyję w hdb i mają 2 jednostek obok siebie .   Mój włókna światłowodowe TP jest zainstalowany w jednej jednostce , a ja żyję w innym urządzeniu. Jaka byłaby realną opcją , aby wzmocnić sygnał sieci bezprzewodowej w drugim domu?   Czy mogę używać bezprzewodowych Repeatery / przedłużacze ? Albo ja mam kupić inny router.   Ponadto , jest to możliwe dla mnie, aby położyć kabel LAN od modemu do innego domu?   Pozdrawiam i dziękuję .
Reply
#2

To nie jest misja niemożliwa. Wystarczy położyć kabel od jednostki A do jednostki B. Następnie uzyskać inny router , konwersji na tryb AP , dzięki czemu można używać zarówno przewodowych i bezprzewodowych na jednostkę B.
Reply
#3

Dziękuję za odpowiedź. Każdy ruter polecić? Pobyt w 3 pokojowym mieszkaniu .
Reply
#4

ckfreeblue napisał: Dziękuję za odpowiedź. Każdy ruter polecić? Pobyt w 3 pokojowym mieszkaniu . Który ISP używasz?
Reply
#5

Używam Singtel !
Reply
#6

Uzyskaj wykonawcę , aby pomóc wam okablowanie LAN do drugiego będzie lepiej. Albo zasięgnąć ich rady , w jaki sposób skonfigurować do innej jednostki . http://www.income.com.sg/value-added.../home-services
Reply
#7

ckfreeblue napisał: Używam Singtel ! Jak o routerach asus ? Wspierają one Singtel , tylko w przypadku, gdy są na planach domu wiązek ..
Reply
#8

@Techidiot Dzięki . Spróbuje skontaktować się z nimi i zobaczyć, co mówią. @ Renfred89 Yup Jestem naprawdę na planie domu paczkę. Zastanawiałem się, czy mam kupić te używane routera na carousell . Np Asus RT- N65U lub Dlink 865L .
Reply
#9

ckfreeblue napisał: @Techidiot Dzięki . Spróbuje skontaktować się z nimi i zobaczyć, co mówią. @ Renfred89 Yup Jestem naprawdę na planie domu paczkę. Zastanawiałem się, czy mam kupić te używane routera na carousell . Np Asus RT- N65U lub Dlink 865L . Router , który kupisz również musi zależeć od tego, co jest twoim domu włókna prędkości planu . 200/300 u może zdecydować się na Wireless N . 500 i wyżej, powinny korzystać z bezprzewodowego ac już .. cos , twoje urządzenia bezprzewodowe muszą obsługiwać bezprzewodową ac , w przeciwnym razie jest dość bezsensowne , jak również ..
Reply
#10

Jestem na 500 Mbps. Z myślą o coraz 868l DLINK (ten, który Starhub zastosowań ) online na tanie ceny . To będzie działać z moim Singtel ISP, jeśli mogę użyć go jako router w trybie AP ? Albo ktoś może polecić tani router, że mogę dostać ? Korzystnie te z drugiej ręki od ISP mogę dostać się na carousell . Dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)